Головна » 2010 » Грудень » 8 » 08.12.10
16:36
08.12.10
Сьогодні відбулась зустріч керівництва ЧМБ з селищним головою в присутності ініціативної групи мешканців та головою ОСББ.
1.Почали подавати документи, перші 24, на отримання свідоцтва права власності. ВІТАЄМО!!!
2. Порахувавши витрати електроенергії прийшли згоди, що з наступного тижня ЧМБ зобовязується пустити котельню та дати тепло в квартири. ВІТАЄМО!!!
3. Для того щоб ми - мешканці будинку могли фінансово підтримати ЧМБ по витратам електроенергії та тепла необхідні документи права власності.
4. РЕС готує акти на пломбування лічильників (х...ві чиновники)
5. Дали добро людям відвідувати свої квартири, на охороні дали розпорядження. Також на охороні до 17.00 буде знаходитись журнал де зможете записувати ваші зауваження по технічному стану квартир.
6. Ближчим часом ми повинні зібрати збори з приводу організації власного ОСББ. Пропонована кандидатура на голову Пиляй Петро Іванович, у мене склались виключно позитивні враження після вже 3-х денного з ним спілкування. Людина ретельна, грамотна, виважена і так само дуже зацікавлена у швидкому вирішенні наших з Вами питань. Про збори я проінформую додатково.
7. Мало не забув, поштова адреса Юності, 3 - виявляється вже є з попереднього виконкому , просто десь як завжди про документи забули.
8. Ближчим часом Голова пообіцяв скликати позачерговий виконком (наступний тиждень).
Потихеньку, але справа рухається.
Всі сторони налаштовані позитивно та конструктивно.
Всім дякую.
Переглядів: 319 | Додав: dimdim | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 6
1  
Доброго дня! Якщо вже є поштова адреса виходить що більше немає перешкод для укладення договорів з РЕСом та газовиками???
Запропоновану кандидатуру голови ОСББ повністю підтримуємо, і сподіваємось, що він зі свого боку погодиться виконувати ці обов'язки:)

Приємно читати гарні новини! Дякуємо!


2  
Добрый день! Можно ли узнать о кандидате на должность председателя Пилай П.И. кто он и откуда? Где и кем работал? Его трудовую биографию.

3  
Вы пишете что " голова пообіцяв"он что уже выбран?

4  
Нет, он еще не выбран, Пиляй П.И. - это один из кандидатов в "голови" ОСББ(и пока единственный) от ЧГС. На сборах, которые мы, инвесторы, должны будем провести в ближайшее время выберем себе голову ОСББ, либо его, либо кого-то другого.

5  
Очень рад был видеть сегодня в сельраде Николая Ивановича Кирильчука, который подавал первые документы в исполком на получение свидетельства на право собственности. ДАВНО ПОРА!!!

6  
Ну что там со светом, никаких хороших новостей нет???

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]