Головна » 2015 » Грудень » 17 » Про теплові лічильники
20:23
Про теплові лічильники
Доброго вечора. Мене цікавить подальша доля квартир з тепловими лічильниками. Ніяких роз'яснень щодо вирішення цього питання не було ні від колишнього Голови нашого ОСББ, ні від діючого в.о. Як власникам квартир з тепловими лічильниками оплачувати послуги опалення? (заборона на оплату послуг за вже встановленими і взятими на облік тепловими лічильниками є незаконною!!!) "Ходять" чутки, що в ОСББ роздають якісь листи Мінрегіону на цю тему. Що це за лист??? Чому його надано тільки тим, хто до вас ходить "на поклон". Чому не можна відправити його всім власникам квартир на електронну адресу чи в поштові скриньки разом з платіжками??? Не у всіх є можливість бігати до вас щотижня... Ми ще й на роботу ходимо... Чекаю на відповідь.
Переглядів: 272 | Додав: Людмилка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
1  
группа я так понимаю переехала сюда https://www.facebook.com/groups/1643984515871445/

2  
Так, в групі на facebook є також співробітники ОСББ, тому там більше шансів отримати відповідь чи обговорити будь-яке питання.

3  
Будемо платити по лічильниках тепла.А якщо когось не влаштовує то нехай подає на нас до суду. smile

4  
Я також буду платити по лічильнику, якщо  їм не подобаеться, що вони нас обдурити неможуть то їхня проблема. Чому ми маємо платити за теплий дім так як за "диряву" хрущівку тимпаче при +8 в зимку!!!!це не реальний тариф.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]