Головна » 2012 » Грудень » 5 » Пропозиція
13:12
Пропозиція
Пропоную переробити на ревізійних люках систему "полотєнчіка" заживити від системи опалення, відрізавши від стояка гарячої води.
Таким чином ми будемо мати:
 - економію по втратам гарячої води на обігрів "полотєнчіка"
 - вірне нарахування за опалення приміщення ванної кімнати
 - чистіша вода з гарячого водопроводу (відсутнє забруднення з "полотєнчіків").
 
Запропонувати правлінню ОСББ розробити дозвільну документацію (погодження рев. комісії та членів правління) скласти кошторис на виконання даного виду робіт, і до наступного опалювального сезону організувати збір коштів згідно поданих Заяв та виконати переобладнання.
 
Також пропоную подати заяву від нашого ОСББ на участь у програмі ЕКО-енергетика.
Здаючи в оренду (лізинг, взаємозалік) під розміщення сонячних елементів на горищі, близько 3000 м.кв.
Переглядів: 256 | Додав: dimdim | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
1  
Думаю, что это не самая хорошая идея по двум причинам.
1. Назначение полотенцесушителя быть сушкой и сравнивать его теплоотдачу как с отопительным прибором - не правильно. Кто-то ставил их совсем маленькими, лишь бы бросить влажное полотенце. На собрании большинство согласилось с тем, что если кто-то не пользуется гарячей водой, будет доплачивать как за 1 куб дополнительно.
2. Все-таки хотелось бы, чтобы полотенцесушитель также и летом работал - он же сушитель smile

2  
Кстати, помещение ванной и так считается отапливаемой территорией и за ее м2 уже насчитывается стоимость в 6 грн за м2 в наших расчетках. Разве не так?

3  
1.Полотенцесушитель должен сушить полотенца круглий год.Стоимость етой услуги заложена в стоимость горячей води.2 Например я не пользуюсь горячей водой а за 1куб плачу ежемесячно заганяя в долг осбб.
3.Если доплачивать за полотенцесушитиль то всем. и не обязательно по цене 1 куба горячей води.А например по 10грн. tongue tongue

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]